2008. január 22.

LÁSZLÓ BANDY ÉS BARÁTAI KIÁLLÍTÁS

„László Bandy és barátai” című kiállításban bemutatásra kerülnek László Bandy Napló sorozatának művei, melyen keresztül az elmúlt 20 év munkáit ismerhetik meg. Láthatnak festményeket, szobrokat, rajzokat, terveket, alkotásokat és ezek folyamatait. László Bandy százhalombattai képzőművész a kezdetektől szorosan kötődik a múzeumhoz, ahol több alkalommal láthatta alkotásait a közönség. Számos egyéni és csoportos, hazai és nemzetközi kiállításon mutatkozott már be. Alkotásai mellett felsorakoznak a barátok, kortársak is, akikkel együtt dolgoztak az elmúlt évtizedekben. A művészbarátok rendszeresen közös kiállításokon vesznek részt. A százhalombattai Szakstúdió művészeinek munkái is láthatók a kiállításban. Az időszaki kiállítást március 10-ig tekintheti meg a közönség.