2013. szeptember 14.

MÚZEUMI KÖRJÁRAT - Őszi barangolások - történelmi séták

Múzeumi körjárat 2013 – Őszi barangolások – történelmi séták –

szeptember 14., október 12., november 9.

A százhalombattai „Matrica” Múzeum, az érdi Földrajzi Múzeum és a Nagytétényi Kastély együttműködése alapján újra Múzeumi Körjáratot szervez. A három Múzeumban az ősz jegyében tehetnek törtélelmi sétákat a látogatók!  A kellemes őszi programokra szeptember 14-én, október 12-én és november 9-én kerül sor. Mindhárom Múzeum élményekkel teli, kulturális kirándulásra várja látogatókat. Az alábbi napokon 11-16 óra között ingyenes körjárat közlekedik a múzeumok között, így csak a belépőért kell fizetni. A buszjárat a Nagytétényi Kastély elől indul, majd érkezik Érdre és végül Százhalombattára.

A látogatók történelmi sétát tehetnek a Múzeumok állandó illetve időszaki kiállításaiban.

Barangolhatnak a különböző történelmi korok emlékei között, ahol interaktív tárlatvezetések elevenítik meg a látnivalókat.

Lehetőség van sétát tenni a Múzeumok parkjaiban illetve Nagytétény, Érd és Százhalombatta nevezetességeivel is ismerkedhetnek egyénileg a látogatók!

Dobos Ágnes – „Matrica” Múzeum

A honlapokon tájékozódhat!

www.matricamuzeum.hu

www.foldrajzimuzeum.hu