2013. June 22.

Múzeumok éjszakája a "Matrica" Múzeumban

Múzeumok éjszakája a "Matrica" Múzeumban (2013. június 22.)

VÉGTELEN UTAZÁSOK ÉVEZREDEK KULTURÁJÁBAN

- A BRONZKORTÓL AZ ŰRUTAZÁSIG -

16 - 24 óráig!

Ajánló

Idén országszerte több mint háromszáz helyszínen várják több ezer programmal az érdeklődőket! A Százhalombattára érkezőknek különlegességekkel szolgálnak a Múzeum munkatársai.

A "Matrica" Múzeumban végtelen utazásokra várják a látogatókat évezredek kultúrájában! A bronzkortól egészen az űrutazásig különleges programok, kiállítások, tárlatvezetések, előadások, kézműves - foglalkozások várnak kicsiket és nagyokat!

Találkozhatnak Szánthó Tibor fotóművésszel, aki bemutatja a fotókiállítását, munkásságát!

A nap különleges vendége Farkas Bertalan lesz, akivel beszélgethetnek a látogatók "Az űrkutatás múltja, jelene, jövője" című kiállításban. Az űrrepülésének  33. évfodulója tiszteletére rendezett kiállításban megtekinthetik Farkas Bertalan személyes tárgyait is, melyekről elsőkézből kaphatnak információt. Kosztümös tárlatvezetések az állandó kiállításban, a gyermekek különleges tárgyakat készíthetnek ezen a napon, melyek kapcsolódnak az űrútazáshoz, és az őskorhoz is.

Az éjszakát zenei program is színesíti.

Vendégeinket őskori falatkákkal és űr „finomságokkal” várjuk!

Jöjjön el, töltse velünk ezt az éjszakát!

Ezen a napon ingyenesen látogatható a Múzeum és a programjai. Belépő nincs!

Meghívó (Pdf. verzió)

Múzeumok éjszakája honlapja

Events

Piece of Art of the month
Altar stone

Százhalombatta-Civil settlement   I-II. centuries
Limestone – H:38cm, W:35cm, Th: 24.5cm, MM 89.17.1.

Declaration of data protection ©2010 Matrica Museum, All rights reserved! |