Kutatók éjszakája a Régészeti Parkban

(2013. szeptember 27.)

18 - 21 óráig!

Szeptember negyedik péntek éjszakáján minden érdeklődőt várnak a legkülönbözőbb tudományágak képviselői, akik közérthetően és szórakoztató formában avatnak be a szakterületük titkaiba. Számos helyszínen zajlanak majd kísérletek, előadások, kiállítások, intézmény bejárások, workshopok. A százhalombattai Régészeti Parkban is számos program közül válogathatnak a látogatók.

Ezen az éjszakán számos érdekességet megtudhatunk a minket körülvevő világról a tudomány segítségével. 2013-ban Százhalombatta városban elsősorban a régész, a biológus és a restaurátor tudomány érdekességeivel ismerkedhetünk meg közelebbről.

Program!

Ne hagyják ki! Jöjjenek el! Kutassunk együtt!

www.kutataokejszakaja.hu/2013/

Meghívó!